صدای مزاحم

بعضی از مردم از محصولات روشنایی ال ای دی صدای مزاحمی می شنوند که این صدا به دلیل روش استفاده چراغ ها از نیروی الکتریسیته برای ساطع کردن نور است. محصولات ال ای دی “لایف کامفورت “ به گونه ای طراحی شده اند که با حذف این صدای مزاحم ، شما می‌توانید فضای کاری ، مطالعاتی و… بدون حواس پرتی را تجربه کنید.

 

ایمنی فوتوبیولوژیک

به لحاظ رعایت ایمنی فوتوبیولوژیک ، محصولات ما با لامپ های رشته ای سنتی تفاوتی ندارند . چرا که آنها حاوی مقادیر بالاتری از نور با طول موج کوتاه که می تواند باعث خطر نور آبی شود نیستند و به همین دلیل به خوبی در قالب استاندارد های ایمنی قرار می گیرند.

تابش خیره کننده

برخی از ال ای دی ها تابش خیره کننده ای دارند تا جایی که به دلیل تابش نور زیاد،دید سخت می شود و همین می‌تواند ناراحتی چشم و حتی سر درد به دنبال داشته باشد. محصولات ال ای دی “لایف کامفورت” به گونه ای طراحی شده اند که تابش خیره کننده مذکور را کاهش دهند و راحتی کامل را برای چشمان مصرف کننده تضمین کنند.

سوسو زدن نور

بعضی از لامپ های ال ای دی ممکن است سوسو بزنند و یا اثرات استروسکوپ که باعث خستگی سیستم بینایی در دراز مدت می گردد را داشته باشند. ویژگی های مذکور می‌تواند باعث حواس پرتی و تحریک عصبی شود و بر وضعیت سلامتی اثرات خاصی بگذارد. ال ای دی های “لایف کامفورت “ به گونه ای طراحی شده اند که اثرات مذکور را به حداقل برسانند و راحتی کامل را برای چشمان شما چه در حال مطالعه ، چه در حال کار و چه در حال استراحت باشید به همراه بیاورند.

استروبوسکوپی

ما مفتخر هستیم که محصولات ال ای دی “لایف کامفورت” فاقد ویژگی استروبوسکوپی هستند که در دراز مدت باعث خستگی چشم و ذهن می گردد.